Naše smaltérská dílna byla vybudována primárně na smaltování výfuků a trubek, přičemž velikou objemovou kapacitu smaltovací pece jsme se rozhodli využívat i pro smaltování hrnečků a dalších výrobků, vyrobili jsme zavážecí zařízení na 72 ks plecháčků na jeden výpal. Tato vysoká kapacita pece je schopná uspokojit i tisícové série.
Líbí se vám smaltované hrníčky, plecháčky a další kuchyňské doplňky ošetřené touto unikátní úpravou? Poohlížíte se po smaltovaných cedulích nebo jiných interiérových doplňcích? Nebo pro vás má smalt čistě funkční využití? U nás v Custom House vyrábíme celou řadu smaltovaných produktů.

 

Výroba smaltovaných hrnků a hrnečků nebo reklamních cedulí

Ať už hledáte doplněk do své kuchyně nebo reprezentativní dárek pro své zaměstnance či obchodní partnery, máme pro vás tip na smaltované reklamní předměty, které rozhodně stojí za prohlédnutí. Ujišťujeme vás, že plecháčky, hrnečky a misky z naší dílny jsou ideální volbou pro každého. Veškerou výrobu provádíme individuálně a zakázkově. Potisk je velmi kvalitní a smaltovaný povrch neuvolňuje žádné nezávadné chemické látky.
Smaltované plecháčky opatříme logem, grafikou nebo libovolnou ilustrací, jsou proto skvělým reklamním předmětem i praktickým doplňkem do kuchyně. Jsou naprosto zdravotně nezávadné a ideální třeba pro malé děti nebo i pro seniory, jelikož jsou odolné proti rozbití.
Jak smaltované výrobky zhotovujeme? Smalt se v naší peci vypaluje za teploty 800°C, při které pigment pronikne do základního smaltu, čímž je zaručena nejvyšší možná přilnavost tisku a hrníčky jsou tak vhodné i pro mytí v myčce. Plechové hrnečky na smaltování používáme té nejvyšší jakosti a dbáme na to, aby byl zákazník vždy spokojen s kvalitou.
Objednejte si unikátní reklamní předměty v naší dílně Custom House. Minimální počet hrnečků s vlastním motivem, které si u nás můžete nechat vyrobit, je 50 kusů. Pohodlně pro vás vyrobíme stovky či tisíce smaltovaných výrobků.

 

Cena smaltovaných hrnečků

Pro bližší informace o produktech nebo o ceně smaltování, která závisí i na počtu kusů, na barevném zhotovení a na dalších specifických vlastnostech, nás kontaktujte. Připravíme pro vás cenovou nabídku.

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Průmyslové smaltování

U nás v Custom House se rovněž soustředíme na smaltování trubek či výfuků. Motocyklové výfuky opatřujeme smaltovým povrchem nejčastěji černého odstínu. I pokud tedy hledáte výrobu průmyslového smaltu a máte nějaké specifické požadavky, rozhodně nás kontaktujte. Potrubí se smaltovaným povrchem je vhodné do chemického či farmaceutického průmyslu, kde není možný styk médií s kovy a samotné skleněné potrubí je náchylné k rozbití, oproti smaltovanému s kovovým jádrem.
K dispozici máme PRŮMYSLOVOU PEC s výkonem až 1100°C.
Pec má vnitřní rozměry 140x60x50 cm,
Zavážecí zařízení je přizpůsobeno k zavážení výrobků do velikosti pece a do váhy 120 kg

 

Proč právě smaltování

Smaltované výrobky a smaltování jako postup povrchové úpravy mají mnohaletou tradici. Smalt je i přesto stále velmi moderní a k povrchové úpravě výrobků se tak využívá již po desetiletí. Jelikož je smalt ve své podstatě rozemleté sklo na prášek s příměsí pigmentu, což po zapečení utvoří souvislou vrstvu skla na kovovém předmětu, je tento povrch absolutně zdravotně nezávadný v potravinářství, korozivzdorný v průmyslu a kovové jádro zajistí, že se výrobek nerozbije, maximálně oprýská při nárazu a prohnutí plechu. To můžete vidět třeba na starších hrncích a mísách po své babičce. Výrobky jsou i nadále funkční, opotřebení smaltu jim však vtisklo jedinečnou stopu.

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU NABÍDKU