Ohýbáme zábradlí, výfuky, mobilní oplocení, pro stavební firmy realizujeme ohýbání interiérových doplňků i stavební profily, zábrany dle projektů.


V Custom House se specializujeme na ohýbání trubek a profilů, které provádíme na NC ohýbačce s digitálním odměřováním všech tří os ohybu. Přítlačný hydraulický booster - vyhlazovač zamezuje zvrásnění trubky ve vnitřním ohybu a segmentový trn s automatickým přimazávačem eliminuje deformaci trubky.

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Jsme dynamická rozvíjející se firmou a jsme schopni nabídnout velmi kvalitní služby. V případě jakýchkoliv specifických požadavků nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Ohýbání trubek a výroba výfukových svodů probíhá na NC trnové ohýbačce Gelber Bieger. Vždy u nás máte jistotu precizní práce. Námi využívaná ohýbačka má 3D programované řízení ohybu. Trn ohýbačky nahrazuje hutnění trubek pískem před ohýbáním. Trn se automaticky přimazává a ohýbačka měří osu X - Y a Z a nastavit automatické pneumatické dorazy posuvu pro přesnou délku mezi ohyby trubky při sériovém ohýbání větších objemů.
Specializujeme se i na zakružování trubek nebo na ohýbání tenkostěnných trubek. O dělení trubek se postará naše pásová pila. Provádíme čištění otřepů po řezání na odhrotovacím stroji, zabrušování nebo rozšiřování konců trubek.

 

Ohýbání trubek, výfuků i ocelových profilů na zakázku

Zakázky zhotovujeme v malých i velkých sériích. Jsma připraveni nabídnout kooperaci ohýbání trubek a profilů. O vysokou jakost ohýbaných segmentů až do průměru 80 mm se postará velmi kvalitní a přesná hydraulická ohýbačka trubek německé výroby. Ohýbané trubky následně můžete opatřit signováním konců, řezat závity i různě povrchově upravovat.
Ohýbání trubek, jeklů, výfuků a dalších ocelových profilů provádíme za studena. Minimální rádius ohybu je 1,5 D. Specializujeme se na ohýbání trubek z běžné oceli, hliníku i nerezi. Pracujeme se slabostěnnými i silnostěnnými trubkami o průměru od 18 až do 80 mm. Provádíme také ohýbání tvarových profilů.
Seznam průměrů ohýbacích nástrojů a možnosti rádiusů ohybu Vám sdělíme obratem na základě Vašeho požadavku průměru ohýbané trubky. Pokud nebudeme disponovat daným nástrojem, po dohodě je možné nástroj vyrobit. V případě sériové zakázky a požadavku na rychlé dodání je možné realizovat ve třísměnném režimu.

Používané materiály:

  • Ohýbání ocelových trubek
  • Ohýbání nerezových trubek
  • Ohýbání hliníkových trubek
  • Ohýbání ocelových profilů 

REFERENCE A MOŽNOSTI VÝROBY

ZAKÁZKOVÉ OHÝBÁNÍ ZÁBRADLÍ
VÝROBA ZÁBRADLÍ NA ZAKÁZKU VČETNĚ INSTALACE
VÝROBA VCHODOVÝCH BRÁN, VÝROBA A OHÝBÁNÍ TURNIKETŮ
VÝROBA STOJANŮ NA KOLA, OHÝBÁNÍ TRUBEK V LIBOVOLNÉM TVARU
VÝROBA ZAMYKATELNÝCH PARKOVACÍCH BRAN A SLOUPKŮ
VÝROBA VÝFUKOVÝCH SVODŮ
OHRADY PRO SKOT, KRMELCE PRO ZVÍŘATA - SENÍKY
VÝROBA MOBILNÍCH ZÁBRAN, MOBILNÍHO OPLOCENÍ


Trnová ohýbačka S80

Maximální průměr trubky 76x3,6 mm
Výkon hydraulického pohonu 4,4 kW
Max. rádius ohýbání 200 mm
Min. rádius ohýbání 40 mm
Směr ohýbání - levý
Elektronické digitální odměřování délky, ohybu a otáčení
Každém programu lze uložit 1-10 pozic pro posuv a otočení, stejně jako až 10 nastavení pro úhel
Automatické připočítání úhlu dle paměťových vlastností použitého materiálu.