MOTOROVÁ BRZDA A PROGRAMOVÁNÍ ŘÍDICÍCH JEDNOTEK MOTOCYKLŮ HARLEY-DAVIDSON NA VÝKONOVÉ BRZDĚ ACTIA ATAL - Diag4Tune

 

Profesionální úprava palivové mapy. K úpravě palivové směsi používáme nejmodernější zařízení, kde vygenerujeme optimální poměr vstřikování přímo pro konkrétní motocykl Harley-Davidson. Během simulační jízdy je odebráno až 20 tis vzorků, z čehož se pak generuje mapa pro každý válec motoru zvlášť. Tato velmi přesná mapa optimálního spalování je nahrána přímo do řídicí jednotky motocyklu bez montáže přídavných zařízení a power commandérů a jakéhokoli zasahování do kabeláže motocyklu!!!

Touto úpravou nepřicházíte o záruku Vašeho motocyklu, původní výrobcem dodávané mapy jsou zálohovány na Tunin Dongle - (USB klíč) a celý proces je možno vrátit do továrního nastavení.

Každý motocykl má jiný průběh spalovaní, ač se jedná o úplně stejný model a rok výroby, tak nikdy není výsledek měření identický, proto je nesrovnatelné porovnávat instalaci Power Commandéru, kde jsou mapy přednastaveny výrobcem na hodnoty orientační.

Tímto eliminujeme "střílení do výfuku", vyladíme palivovou směs pro maximální výkon a pro ideální chod motoru, optimalizujeme spotřebu.

 Nikdo přeci nechce jezdit s chudou nebo bohatou směsí, nevyužít potenciál výkonu a ničit si motor svého motocyklu.

 

ÚPRAVOU SE ZVÝŠÍ KROUTÍCÍ MOMENT O CCA 10%

ZVÝŠENÍ VÝKONU CCA O 8%

PROVÁDÍME SNÍŽOVÁNÍ OTÁČEK VOLNOBĚHU.

KOMPLETNÍ DIAGNOSTICKÝ SERVIS HARLEY-DAVIDSON -  ČTENÍ A MAZÁNÍ CHYB

PÁROVÁNÍ IMOBILIZÉRŮ - FOB K MOTOCYKLU, I POUŽITÝCH NA JINÉM MOTOCYKLU I PRO MODELY 2017

NASTAVENÍ ALARMU

 

 

 

 

 

 

 

CUSTOM HOUSE S.R.O.

RAŠOVY 1, 53501 PŘELOUČ

ORIENTAČNÍ VZDÁLENOSTI PARDUBICE 20 km, KOLÍN 30 km, PRAHA 90 km, HRADEC KRÁLOVÉ 55 km, PO DOHODĚ JSME SCHOPNI VÁŠ MOTOCYKL ODVÉZT